Bibliaóra május 2-án 17 óra

„Boldog ember az, aki a kísértés idején is kitart, mert miután kiállta a próbát, elnyeri az életnek koronáját, amelyet az Úr megígért az őt szeretőknek.” Jakab 1:12

Kedves Testvérek!

Bibliaórára hívunk Benneteket vasárnap, 5 órai kezdettel, hogy együtt tanulmányozzuk a Szentírást, és együtt részesedjünk annak áldásaiban is a fentiek szellemében. Mostantól jó pár héten keresztül a Jakab levelet olvassuk, és próbáljuk annak személyes üzeneteit megérteni, első alkalommal az első 18 versből. Bátorítunk Benneteket, hogy olvassuk el, és „forgassuk szívünkben” annak evangéliumi mondanivalóját már felkészülésképpen is. A bibliaórán alkalmunk lesz ezek megbeszélésére, egymás hitében való erősödésben.

Hívunk és várunk tehát Benneteket vasárnap ¾ 5-től testvéri együttlétünkre az alábbi linken!  

Várunk mindenkit nagy szeretettel!

Topolánszky Ákos lelkipásztor és Németh István gondnok

Az alábbi linken lehet csatlakozni háromnegyed 5-től:   

https://us02web.zoom.us/j/87686039545