Istentisztelet, április 11. , 17 óra

Kedves Testvérek!

„Ellenben erőt kaptok, amikor eljön a Szentlélek…”  Apcsel 1:8 

Ellenben…! Istennek ez a közbevetése Jézusban szerzi számunkra a megváltást és adja a nem csak a felületet karcoló, de kiteljesedett boldogságot. Ezért nem kell keresnünk modern pszicho-technológiákban, személyes erőpolitikákban és hatalmi játszmákban boldogulást. Erőt kapunk ahhoz, amit saját érőnkből már elbuktunk. Húsvét után eljön a Szentlélek, amelynek révén leszünk tanukká, ahogy az ige folytatódik. Mert az Ige folytatódik.

És ezért mi is folytatjuk 11.-e vasárnap istentiszteleten, 17 órakor, ahová várunk Benneteket nagy örömmel, hogy együtt ünnepeljük igehallgatással, énekléssel és imádsággal az Úr napját testvéri közösségben!    

Szeretettel és reménységgel:

Topolánszky Ákos lelkész és Németh István gondnok

Az alábbi linken lehet csatlakozni háromnegyed 5-től.   

https://us02web.zoom.us/j/87686039545