Virágvasárnapi istentisztelet, március 28., vasárnap, 17 óra

Kedves Testvérek!

„Az Úrnak van szüksége rá. …Áldott a Király, aki az Úr nevében jön! A mennyben békesség, és a dicsőség a magasságban!.” János 18:31,38

Virágvasárnapi ünneplésre, elmélyülésre és erősödésre hívjuk a kedves Testvéreket, hogy együtt vegyünk részt az ünneplők közösségében. Örülünk, ha luxemburgi testvéreink is csatlakoznak, ha csak tehetik! Szeretettel várjuk őket is! Hisszük és valljuk, hogy mindannyiunknak szüksége van a húsvéti felkészülésre, a Jézus útjában való részesedésre, a közösségben való hálaadásra!

Ahogy már hirdettük, kérjük, hogy mindenki készítsen egy kis virágot az ünnep alkalmából, ezzel is átélve a nagy ünnepet!  

Már most jelezzük, hogy Nagypénteken délután 5 órakor a passió történetének felolvasásával, Bach János passiójának énekeivel követjük a mi Urunkat az értünk végzett áldozatában hálás szívvel emlékezve. Vasárnap pedig ünnepi istentiszteleten, ugyancsak 5 órakor a feltámadás nagy örömüzenetében részesülünk úrvacsoravétellel összekötve, amelyet saját otthonainkban, de mégis közösségben együtt vehetünk, és adhatunk hálát az elnyert bűnbocsánatért.

Reméljük, mindenki jól van és egészséges! Ha valaki beteg lenne esetleg, kérjük, jelezze, hogy tudjunk érte imádkozni! Nagyon fontos!

Virágvasárnap találkozunk tehát közösségben!

Várunk mindenkit nagy szeretettel és reménységgel!

Topolánszky Ákos lelkipásztor és Németh István gondnok

Az alábbi linken lehet csatlakozni háromnegyed 5-től.   

https://us02web.zoom.us/j/87686039545