Bibliaóra március 7. vasárnap 17:00

„Új parancsolatot adok nektek, hogy szeressétek egymást: ahogyan én szerettelek titeket, ti is úgy szeressétek egymást! Arról fogja megtudni mindenki, hogy az én tanítványaim vagytok, ha szeretitek egymást.” János 13:34-35

Böjt harmadik vasárnapján bibliaórára várjuk a testvéreket, hogy közösségben és Isten vezetése mellett folytassuk a Prédikátor könyve megismerését. Ezúttal arra bátorítunk, hogy együtt ismerkedjünk a 9. fejezettel, ezért kérjük a testvéreket, hogy előre készülve olvassátok azt el, és mélyedjetek el benne. A böjti felkészülésnek biztosan áldott alkalma lesz ezen a részen elgondolkodni.  

Várunk hát mindenkit a vasárnap 17 órára hirdetett bibliaórára, de az alábbi linken bejelentkezni és egymással beszélgetni már háromnegyed 5-től lehetséges. Kérjük, hogy készítsük erre az alkalomra magunkat lélekben, imádságban, hálaadásban.

Gyertek, testvérek, fogadjuk el a mi Urunk hívását erre az alkalomra is!

Az alábbi linken lehet csatlakozni háromnegyed 5-től.   

https://us02web.zoom.us/j/87686039545

Várunk mindenkit nagy szeretettel és reménységgel!

Topolánszky Ákos lelkipásztor és Németh István gondnok