Bibliaóra február 7. vasárnap 17:00

A Szentírás egyik legszebb és legmélyebb ígéretét megfogalmazó igeverssel köszöntünk mindenkit, melyet a mai napon olvashattunk a kalauzban: „Ha tehát a Fiú megszabadít, valóban szabadok lesztek.” János 8:36

Hívjuk a testvéreket a vasárnapi bibliaórára, melyet a már megszokott rend szerint délután 5 órai kezdettel tartunk. Ezen az Ige és a beszéd összefüggéséről lesz szó, mégpedig a Prédikátor könyve 5. fejezete alapján. Kérjük a testvéreket, hogy olvassátok el ezt a részt már előre, és közösen gondolkodjunk el annak üzenetein, elsősorban is azon, hogy mit akar a 18. vers mondani számunkra: „ez Isten ajándéka”.

Az pedig mindannyiunk ajándéka lenne, ha közösen és közösségben értenénk meg és fogadnánk el a nekünk kijelentett evangéliumot!

Az alkalomhoz az alábbi linken lehet csatlakozni.

A link: https://us02web.zoom.us/j/87686039545

Várunk mindenkit nagy szeretettel és reménységgel!

Topolánszky Ákos lelkipásztor és Németh István gondnok