Bibliaóra február 21 vasárnap 17:00

Én vagyok a feltámadás és az élet, aki hisz énbennem, ha meghal is él, és aki él, és hisz énbennem, az nem hal meg soha. Hiszed-e ezt? Jn 11: 25-26

Ezekkel a szavakkal, amelyeket vasárnap fogunk olvasni a bibliakalauz szerinti igeként, a Krisztusban plántált hit leglényege tárul elénk. Ezt is alapul véve hívunk minden testvérünket a vasárnap 17 órakor kezdődő bibliaórára, amikor a Prédikátor könyve egy következő részét, mégpedig a 8. fejezetet, és azon belül 9-16 közötti verseket olvassuk közösen, hogy megértsük a mi Urunk aznapi üzenetét.

Ugyan még mindig csak on-line, s az alábbi link segítségével, de találkozhatunk, beszélgethetünk és imádkozhatunk, és méltán hihetünk abban, hogy a különleges időkben ez a lehetőség is Istentől való és számunkra elkészített!

Gyertek, testvérek, fogadjuk el a mi Urunk hívását erre az alkalomra is!

Az alábbi linken lehet csatlakozni háromnegyed 5-től.   

https://us02web.zoom.us/j/87686039545

Várunk mindenkit nagy szeretettel és reménységgel!

Topolánszky Ákos lelkipásztor és Németh István gondnok