Meghívó Online istentiszteletre – 2021. január 10.

Kedves Testvérek!

„Íme, az én szolgám, akit kiválasztottam, akit én szeretek, akit kedvel a lelkem. Lelkemet adom neki…”  (Máté 12:18)

Vasárnapra hívunk Benneteket, mostantól kicsit megváltozott keretben. A korábban is már érvényben volt rendhez visszatérve a hónap minden második és negyedi vasárnapján istentiszteletre kerül sor, a köztes heteken pedig bibliaórára, mindig ugyanabban az időpontban, délután 5-kor. Innentől kezdve ezt – ha nem is kőbe, de a – naptárba mindenképpen be lehet vésni. Ebben a hónapban ennek megfelelően most és 24.-én, februárban pedig 8.-án és 22.-én tartunk istentiszteletet. Helyes és biblikus dolog, hogy minden illendően és rendben történjék (I Kor 14:40). Ahogy már jeleztük, alkalmainkat 17 órakor kezdjük, ami előtt érdemes már becsatlakozni, hogy személyes szót is válthassunk. A megszokottak szerint az istentisztelet idején gyermekfoglalkozás is lesz.

A link az istentisztelethez: https://us02web.zoom.us/j/87686039545

Várunk mindenkit nagy szeretettel és reménységgel!

Topolánszky Ákos lelkipásztor és Németh István gondnok