Bibliaóra január 31, vasárnap 17:00

Kedves Testvérek!

„Legyetek erősek, ti, akik hallottátok ezeket az igéket, a próféták szájából, akkor, amikor lerakták a Seregek Ura házának az alapját, hogy felépítsék a templomot. Zakariás 8:9   

…vagy a gyülekezetét, a közösségét. Mindenképpen az alapoknál kell kezdeni, aki nem lehet más, mint a Fiú Isten maga, hiszen más alapot senki sem vethet a meglévőn kívül, amely a Jézus Krisztus (I. Kor 3:11)..  

Az előbbi ige értelmében szeretettel hívogatunk mindenkit a most vasárnapi bibliaóránkra, hogy legyünk együtt, és keressük az Ige üzenetét. Folytatjuk  a Prédikátor könyvének megértését, magyarázatát, amikor ezúttal a 7. fejezetet vesszük. Tegyük közösen, közösségben! Olvassuk, s engedjük, hogy az Úr magyarázza az ő üzenetét ezen a napon is.

A link: https://us02web.zoom.us/j/87686039545

Várunk mindenkit nagy szeretettel és reménységgel!

Topolánszky Ákos lelkipásztor és Németh István gondnok