Karácsonyi ünnepi online istentisztelet dec. 25. 10 óra

Kedves Testvérek! 

„Ne féljetek, mert íme, hirdetek néktek nagy örömöt, mely az egész nép öröme lesz: Üdvözítő született ma nektek, aki az Úr Krisztus, a Dávid városában” Lukács 2: 10-11

Hívunk és várunk mindenkit, hogy osztozzunk Krisztus születése evangéliumának örömében a fenti központi ige értelmében! Különösen is szükségünk van erre ma, amikor annyi eltérítő, és nem megtérítő gondolat ajánlja magát, , és amikor a félelem sokfajta formában furakszik életünkbe. Ünnepi, úrvacsoravétellel kiegészülő istentiszteletünket december 25.-én, első nap, pénteken 10 órakor tartjuk! Tehát nem 5-kor! 

Látogassunk el on-line az istentiszteletre, hiszen azon a mi meglátogatásunk, az értünk történt testtélétel jó hírében erősödhetünk! Gyermekfoglalkozás is lesz! 

Várunk mindenkit szeretettel a https://us02web.zoom.us/j/87686039545 linken keresztül! 

Várunk mindenkit, ünnepeljünk együtt! Addig is Isten áldásával kívánjuk, hogy a szenteste nagy szeretetben, békében, de a nélkülözőkre is gondolva, az ünnep valós üzenetére koncentrálva történhessék meg! 

Topolánszky Ákos lelkész és Németh István gondnok