Istentisztelet 2020 december 20. 17:00

„A világosság a sötétségben fénylik….” János 1:5

Három héttel ezelőtt azzal hívogattunk, hogy induljunk együtt az adventi utunkon! Most azzal, hogy érkezzünk is meg együtt, lélekben megerősödötten és nyitottan advent negyedik vasárnapja alkalmával, készülve az értünk emberré lett Istenfiú születésének ünnepére. Hívjuk és várjuk  minden tagját a gyülekezetnek és minden érdeklődőt vasárnapi istentiszteletünkre, amit szokás szerint ezúttal is 5 órakor tartunk.  Meggyújtjuk adventi koszorúnkon a negyedik gyertyát is, ami a szeretet jelképe. Nem a mi, hanem az értünk való szereteté. Az Isten értünk való, karácsonykor emberi formát vett, aztán értünk a kereszten a kegyelem szolgálatát végérvényesen elvégző szeretet jele. Ami azonban forrása a mi erre hálából, szóban és tettben válaszoló szeretetünknek. 

Gyermekfoglalkozás is lesz! Az istentisztelet linkje pedig: https://us02web.zoom.us/j/87686039545

Várunk hát, kedves Testvérünk! Ünnepeljünk együtt! 

Topolánszky Ákos lelkész és Németh István gondnok