Bibliaóra – 2020. november 15. 17.00

Kedves Testvérek!

Jób mondataival üdvözlünk mindenkit a közösségünkben:

„Légy bizalommal Istenhez, békülj meg vele, mert ennek jó eredménye lesz. Fogadd el szájából a tanítást, és szívleld meg mondásait! Ha megtérsz a Mindenhatóhoz, felépülsz. Ha eltávolítod az álnokságot sátradból, porba dobod az aranyat, patakkövek közé az ófíri aranyat, akkor a Mindenható lesz az aranyad és színtiszta ezüstöd. Akkor majd megleled örömöd a Mindenhatóban, és arcodat Istenhez emeled. Ha könyörögsz hozzá, meghallgat, te pedig teljesíted fogadalmaidat. Amit eltervezel, sikerülni fog, világosság ragyogja be utadat. Ha megaláztak, mondd ki, hogy gőgös voltál, mert azon segít Isten, aki lesüti a szemét. Még azt is megmenti, aki nem ártatlan: Ha tiszta lesz a kezed, megmenekülsz.”
Jób 22 21-30

Vasárnap Isten kegyelméből és az új rend szerint bibliaórát tartunk 5 órakor, amikor a Prédikátor könyve 1 része alapján fogunk beszélgetni, egymással és az Úrral közösségben lenni. Mindenkit hívunk és várunk erre az alkalomra is.

Tudjuk, hogy a vírus a gyülekezetbe is bejelentkezett. Testvérünknek mielőbbi gyógyulást kívánunk, amiért imádkozunk, imádkozzunk! Reméljük és kívánjuk, hogy ne vegyen rajtunk erőt ez a nehézség és fenyegetés, de ha így lenne is, tudjuk és forgassuk a szívünkben, hogy a végső szó mindig Istené, és a legfontosabb „protektiv faktorunk” – ha szabad így nevezni – a hitünk . Ne félj ezért…!

Mindenkit szeretettel várunk a bibliaórára az alábbi linken!

 https://us02web.zoom.us/j/84827671138

Meeting ID: 848 2767 1138

Szeretettel:

A presbitérium